Участь у звіті голови Яготинської РДА В.С. Шмигановського за 2018 рік

Дата: 22.02.2019 10:24

Фото без опису21 лютого міський голова Н.М. Дзюба взяла участь у звіті голови Яготинської районної державної адміністрації В.С. Шмигановського про результати діяльності адміністрації за 2018 рік.

Під час звіту голова В.С.Шмигановський охарактеризував роботу райдержадміністрації впродовж минулого року, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, соціальному захисті населення та на реалізованих проектах в галузях освіти, медицини, культури.

Підсумовуючи, Василь Степанович зазначив, що основною  метою діяльності райдержадміністрації є забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку, надання доступних і якісних адміністративних послуг.

Керівник району наголосив, що у 2019 році адміністрацією та її структурними підрозділами в подальшому будуть вживатись заходи, спрямованні на покращення рівня життя, забезпечення їх економічних та соціальних гарантій.