Київщина рідна – серце України, древній і прекрасний хліборобський край

Дата: 27.02.2019 10:26

Фото без описуУ щоденних турботах про завтрашній день рухається вперед життя. Та посеред цієї буденності є прекрасні свята – яскраві епізоди, які лишаються у пам'яті та формують традиції для наступних поколінь. Однією з таких особливих дат і є річниця народження Київської області, що утворилася 87 років тому – 27 лютого 1932 року, хоч історія нашого  регіону сягає в  IX століття й налічує не одне століття.

Київщина – це і є та Давня Свята Русь. Тут б’ється серце України, живе душа України, яку не змогли знищити тоталітарні режими.

Зустрічає сонце співом солов’їним
Край ланів широких і лісів розмай –
Київщина рідна – серце України,
Древній і прекрасний хліборобський край.

А. Черняхівський

Пройшовши складний 87-річний шлях, сповнений важких випробувань, лихоліття Другої Світової війни, здобувши численні досягнення у повоєнний час, наша область динамічно розвивається та упевнено дивиться у майбутнє і сьогодні Київська область – це регіон з розвиненою економікою, потужним інтелектуальним ресурсом, сучасними технологіями, розвиненою аграрною галуззю та численними промисловими центрами.

Але без сумніву, головним багатством нашої області є люди – щирі, працелюбні, талановиті та патріотичні.

Нам є чим пишатись, Тож, любімо свою землю і збагачуймо її добрими справами.

Яготинський міський голова                          Наталія Дзюба