Нарада з фізичними особами - підприємцями про здійснення виїзної торгівлі на території міста Яготина

Дата: 14.07.2017 10:30

Фото без опису13 липня 2017 року  заступник міського голови О.І.Федина провела нараду з фізичними особами-підприємцями, які звернулися до Яготинської міської ради з питанням про здійснення виїзної торгівлі овочевими та баштанними культурами на території м.Яготина. Як зазначила Олена Іванівна, що 11.07.2017 на черговому засіданні виконавчого комітету Яготинської міської ради прийнято рішення «Про затвердження розміщення тимчасових наметів і яток для торгівлі та визначення місць для розміщення тимчасових наметів для здійснення виїзної торгівлі на території Яготинської міської ради». Даним рішенням визначені місця для розміщення тимчасових наметів і яток для проведення тимчасової торгівлі на території міста, а саме :

• по вул.Каштанова алея,4 (поблизу приміщення КП Яготинської міської ради «Яготинське  ВУ ВКГ»);
  • по вул.Незалежності ( поблизу торгового закладу «Ера» та  автозупинки «Гирича»);
  • по вул.Переяслівська (поблизу торгового закладу «Господарчі товари»);
  • по вул.Робітнича (поблизу автозупинки «Гирича»);
  • по вул.Колгоспна ( поблизу автозупинки «Комбікормовий завод»);
  • по вул.Мічуріна ( навпроти ДНЗ № 6 «Волошка», поблизу автозупинки);
  • по вул.Київська,6-б (поблизу торгового закладу «Прод/промтовари»);
  • по пров.Вокзальний,1 (на території «Чорнобильського медичного училища»).

Фізичні особи – підприємці були ознайомлені з порядком розміщення тимчасових наметів і яток для здійснення виїзної торгівлі на території м.Яготина.