Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 12.03.2018 10:15

Фото без опису12 березня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», «Ритуал», редакції газети «Яготин – місто моє» та директор стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 05 березня по 11 березня 2018 року.

Зокрема, керівник КП «Комунальник» А. В. Стріха зазначив, що працівниками підприємства минулого тижня проводилися роботи з:

- розчистки тротуарів міста від снігу;

- прибирання сміття по всій протяжності міста.

Керівник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш повідомив, що з 05.03.2018 по 11.03.2018 працівниками житлово-експлуатаційної контори виконувалися роботи з:

- прочистки каналізаційних мереж  будинків;

- ремонту електромереж та мереж освітлення в будинках по пров. Говорова, 29, вул. Незалежності, 20, 130;

- посипання прибудинкових територій протиожеледними засобами;

- вивезення твердих побутових відходів від багатоквартирних будинків.

Керівник КП «Міськсвітло» В.М. Білаш наголосив, що працівниками комунального підприємства на минулому тижні проводилися:

- виїзди на звернення громадян;

- заміни ліхтарів на світлодіодні.

Керівник КП «Яготинське ВУ ВКГ» М.І. Дзюба зазначив, що працівниками водопровідно-каналізаційного господарства проводилися роботи по ремонту водопроводів в індивідуальному секторі та вирішувалися інші профільні питання.

Керівник СКП «Ритуал» І.М. Смаглій проінформував, що спеціалізоване комунальне підприємство працювало в штатному режимі.

Директор стадіону "Колос" В.В. Сапронайтіс доповів, що протягом минулого тижня проводились роботи по благоустрою стадіону «Колос» та прилеглої  території.

Головний редактор газети КП «Редакція газети «Яготин – місто моє» Я.А. Ревенко повідомила, що протягом звітного періоду комунальне підприємство працювало в штатному режимі.

Розглянувши всі вищезазначені питання було підбито підсумки роботи за минулий тиждень, надані доручення керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.