Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 22.02.2018 10:41

Фото без опису28 лютого 2018 року о 16.00 відбудеться засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради в залі Яготинської міської ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

2. На розгляд засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради винести питання:

1. Про обмеження руху вантажного автотранспорту по вулиці Філатова в місті Яготині.

2. Про визначення розміру пайової участі гр. України Данішевського Вячеслава Вікторовича у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Яготин при будівництві нежитлового приміщення в м. Яготині по вул. Поштова, 62.

3. Про визначення підприємств та видів оплачуваних суспільно корисних робіт, на які можуть залучатися особи, стосовно яких накладено примусове стягнення із заборгованості зі сплати аліментів.

4. Про надання дозволу громадянам на виготовлення проектної документації на підключення до міських водопровідних мереж житлових будинків в м. Яготині.

5. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці (кадастровий номер 3225510100:09:033:0035) площею 94,6140 га, яку передано в оренду ПрАТ «Яготинський рибгосп».

6. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню – (бригадний будинок), що розміщене в адміністративних межах Яготинської міської ради в с. Червоне Заріччя Яготинського району Київської області та передано  Фондом державного майна України до статутного фонду ПрАТ «Яготинський рибгосп».

7. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці (кадастровий номер 3225510100:06:019:0172) площею 0,040 га, яку передано в постійне користування Комунальному підприємству Яготинської міської ради «Комунальник».

8. Про зміну поштової адреси земельній ділянці по вулиці Пирятинській, 6 у м. Яготин.

9. Про присвоєння самостійної поштової адреси об’єкту нерухомого майна, нежилому приміщенню (склад) по вулиці Незалежності, 58 в м. Яготин, яке належить МПП «Олімп».

10. Про присвоєння самостійної поштової адреси об’єкту нерухомого майна, нежилому приміщенню (склад) по вулиці Незалежності, 58 в м. Яготин, яке належить МПП «Олімп».

11. Про зміну поштової адреси земельної ділянки(кадастровий номер3225510100:08:019:0057) площею 0,0296 га  на вулиці Котляревського, 4 у м. Яготині, яка належить громадянці Маковей О.О.

12. Про зміну поштової адреси земельної ділянки(кадастровий номер3225510100:08:002:0005) площею 0,0810 га  на вулиці Толстого, 2-а у м. Яготин, яка належить громадянам Терещенко О.В. та Герасименко Л.В.

13. Про присвоєння самостійної  поштової адреси квартирі № 2 в будинку на провулку Вокзальному, 19  в м. Яготині, яка належить громадянину Левченку В.В.

14. Про присвоєння самостійної  поштової адреси квартирі №1 в будинку на провулку Вокзальному, 19  в м. Яготині, яка належить громадянину Левченку Ю.В.

15. Про зміну поштової адреси квартирі № 1 в житловому будинку на вул. 8-го Березня, 2 в м. Яготині, яка належить громадянину  Ткачову О.І.

16. Про зміну поштової адреси квартири № 5 в житловому будинку на вул. Незалежності, 55 в м. Яготині, яка належить громадянці  Штефан Н.В.

17. Про зміну поштової адреси житловому будинку на вулиці Чкалова, 37 в м. Яготині,  який належать громадянину Швецю М.І.

18. Про  надання органом опіки та піклування дозволу опікуну – Тимошенко К.В. на відмову від прийняття спадщини недієздатною особою – Тимошенко Т.І.

19. Про зняття  з квартирного обліку Краснюка Євгена Дмитровича.

20. Про погодження  режиму роботи магазину-кафе СТ “Зустріч”, що розташований за адресою: м. Яготин, вулиця Вокзальна, 21.

21. Про надання дозволу громадянці Івахно Тетяні Олександрівні на торгівлю живими квітами в місті Яготині.

22. Про надання дозволу громадянці Борисенко Тетяні Павлівні на торгівлю живими квітами в місті Яготині.

23. Про надання дозволу громадянці Новосьоловій Інні Сергіївні на торгівлю живими квітами в місті Яготині.

24. Про надання матеріальної допомоги громадянам міста Яготина.

25. Різне.

Проекти рішень виконавчого комітету Яготинської міської ради на засідання