Яготинський район, Київська область

Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

11 вересня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», редакції газети «Яготин – місто моє» та директор стадіону «Колос» В.В. Сапронайтіс доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи стосовно підготовки до святкування 60-ї річниці надання Яготину статусу міста.

В ході наради міським головою було надано низку доручень відповідальним працівникам по суті обговорених питань.