Яготинський район, Київська область

З Міжнародним днем лікаря

День лікаря - це, справді, свято всенародне. На честь людей, в чиїх руках священне діло, благородне.

Обравши цей професійний шлях, Ви присвятили своє життя гуманній і благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей. Ваша місія - складна і відповідальна, а Ваша праця не знає свят і вихідних. Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за професіоналізм, чуйні серця та відданість своїй справі. Нехай Ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість найгуманнішій у світі професії вселяє надію на впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет. Глибоко вдячні Вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!
Щастя Вам і добра!

З повагою

Міський голова                                                         Наталія Дзюба