До уваги жителів міста інформація щодо підвезення дітей в зв’язку з закриттям пішохідного мосту

Дата: 16.10.2018 10:52

Звертаємо Вашу увагу, що по завершенню обстеження конструкцій мосту над залізничними коліями були виявлені окремі дефекти і пошкодження елементів, які знижують несну здатність та довговічність споруди.

11 жовтня під час засідання позачергової сорокової сесії міської ради, було прийнято рішення про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення міста Яготин на 2018-2020 роки, в частині організації підвезення школярів до Яготинського НВК «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2» та дітей до дитячого садочка.

А саме: о 7 год. 40 хв., о 8 год. 10 хв. – зі сторони пішохідного мосту по вул. Привокзальна (мікрорайон ЦИНС);

також о 13 год. 30 хв., о 14 год. 30 хв. – зі сторони Яготинського НВК «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2».

Звертаємось до Вас з проханням дотримуватись графіку руху.