Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 22.10.2018 11:08

Фото без опису22 жовтня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

На початку наради було обговорено низку важливих питань щодо благоустрою міста, прибудинкових територій, біля підприємств, установ, організацій та розглянуто звернення громадян під час виїзного прийому в мікрорайоні ЦИНС.

Міським головою надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам комунальних підприємств. Всі звернення громадян перебувають на особистому контролі міського голови.

Надалі заслухано звіти керівників комунальних підприємств міста за період роботи з 15.10.2018 по 21.10.2018 та проаналізовано їх роботу за минулий тиждень, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.