Звіт про роботу КП "Комунальник" за лютий 2018 року

Дата: 05.03.2018 11:17

Фото без описуКомунальне підприємство Яготинської міської ради «Комунальник» інформує про виконані роботи за лютий 2018 року.

1. Проведено розчистку території міста (вулиці комунальної власності, тротуари, зупинки громадського транспорту та ін.) від снігу та посипання протиожеледними засобами.

2. Видалення аварійно-небезпечних дерев у кількості 23 шт. (вул. Незалежності, Мічуріна, Пирятинська).

3. Завершено кронування дерев по вул. Незалежності (від Алеї Слави у напрямку зупинки "Паркова").

4. Вивезено гілля по вул. Пирогова, пров. Переяслівський.

5. Виконано розчистку снігу на стадіоні Колос до відзначення свята Масляної.

6. Встановлено ворота на в'їзді на сміттєзвалище зі сторони цегельного заводу.

Окрім зазначених робіт, підрозділ виконує функції щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, зокрема проводить щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста, включно з територією по вул. Кільцевій (від в'їзду зі сторони траси Київ-Харків до газозаправочної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ») та у «Сорочому Яру».