Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 02.04.2018 11:18

Фото без опису02 квітня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням виконувача обов'язків міського голови С.О. Овчаренка.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», «Ритуал», редакції газети «Яготин – місто моє» та директор стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 01 березня по 31 березня 2018 року.

Розглянувши всі вищезазначені питання було підбито підсумки роботи за минулий місяць та окреслено плани роботи на тиждень.