Нам не забути днів війни… У нашій пам`яті вони. І ті герої незабутні, що з нами йдуть в віки майбутні.

Дата: 26.10.2018 11:00
Кількість переглядів: 566

Фото без описуНапередодні історичної події, 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, ми вшановуємо визволителів України. Ряд наступальних операцій призвели до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року, до кінця війни залишалося ще півроку.

Керівний склад міста та району, представники підприємств та організацій, жителі міста, зібравшись на священному для кожного з нас місці, на меморіалі слави загиблих, вшанували пам'ять визволителів покладанням квітів до Братської могили та хвилиною мовчання. 

Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому.

І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

Друга Світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Зі сторінок історії ми завжди будемо пам'ятати про цю згубну війну, про її причини, її наслідки та нажаль час швидкоплинний і сьогодні нас залишають справжні свідки тих давніх подій, які назавжди змінили світ. Ми не повинні забувати їх свідоцтва! Адже, кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну.

У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора