Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 10.04.2018 10:15

10 квітня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», «Ритуал», редакції газети «Яготин – місто моє» та директор стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та  про виконані роботи за період з 02 по 08 квітня 2018 року.

Керівник КП «Комунальник» А. В. Стріха зазначив, що працівниками підприємства минулого тижня проводилися роботи з:

- випилювання аварійно-небезпечних дерев по вул. Пирятинська, мікрорайон «Козловщина»;

- встановлення Великодніх писанок на Центральній площі міста;

- прибирання сміття по всій протяжності міста.

Керівник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш повідомив, що з 02.04.2018 по 08.04.2018 працівниками житлово-експлуатаційної контори виконувалися роботи з:

- прибирання території КП «Яготинська ЖЕК»;

- відновлення роботи систем водопостачання по пров. Довженка, 12, пров. Говорова, 29 тощо (8 викликів);

- прибирання покрівель багатоквартирних житлових будинків по вул. Незалежності, 50,52;

- вивезення гілля, негабаритних відходів та твердих побутових відходів від багатоквартирних житлових будинків.

Керівник КП «Міськсвітло» В.М. Білаш наголосив, що працівниками комунального підприємства замінено 152 ліхтарі поблизу під’їздів багатоквартирних житлових будинків. Надалі будуть проводитися роботи по заміні ліхтарів на світлодіодні в мікрорайоні «Комбікормовий завод». Детальну інформацію про заміну ліхтарів в розрізі вулиць міста буде розміщено на офіційному веб-сайті міської ради найближчим часом.

Головний інженер підприємства "Яготинське ВУ ВКГ" І.І. Вишнівський зазначив, що працівниками водопровідно-каналізаційного господарства проводились роботи по зверненнях громадян та вирішувалися інші питання виробничої діяльності. Також Іван Іванович повідомив, що з 23 квітня буде проводитись промивання систем водопостачання міста.

Керівник СКП «Ритуал» І.М. Смаглій проінформував, що працівники спеціалізованого комунального підприємства на минулому тижні займалися благоустроєм території кладовищ та іншими відповідними роботами.

Директор стадіону "Колос" В.В. Сапронайтіс доповів, що протягом минулого тижня проводились роботи по благоустрою стадіону «Колос» та прилеглої  території.

Головний редактор газети КП «Редакція газети «Яготин – місто моє» Я.А. Ревенко повідомила, що протягом звітного періоду комунальне підприємство працювало в штатному режимі. Зараз налічується 830 підписчиків газети.

Розглянувши всі вищезазначені питання, міським головою були надані відповідні доручення керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.