Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 18.09.2017 11:36

Фото без опису18 вересня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

На нараді були присутні: перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, заступник міського голови О.І. Федина, секретар міської ради Т.І. Рубанчук, начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Ритуал», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», редакції газети «Яготин – місто моє» та директор стадіону «Колос» В.В. Сапронайтіс.

Під час оперативної наради були підведені підсумки проведення святкування 465-ї річниці Дня міста та 60-ї річниці надання Яготину статусу міста.