Спільна нарада щодо формування перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки

Дата: 17.12.2018 11:50

Фото без опису14 грудня у залі засідань Яготинської міської ради відбулась нарада під головуванням виконувача обов’язків міського голови С.О. Овчаренка.

У нараді взяли участь: керівний склад міської ради, депутати міської ради VII скликання, члени виконкому міської ради, керівники комунальних підприємств міської ради, начальники відділів апарату міської ради та представники засобів масової інформації.

Під час засідання було обговорено ряд питань щодо формування перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки, зокрема:

1. Будівництво полігону твердих побутових відходів.

2. Капітальний ремонт пішохідного мосту через залізничні колії.

3. Перехід на договори по управлінню багатоквартирними житловими будинками.

4. Облаштування місця для паркування транспортних засобів поблизу Калинової Алеї та Яготинської ЦРЛ.

5. Капітальний ремонт частини Центральної площі міста.

6. Капітальний ремонт твердого покриття вулиць міста.

7. Облаштування скверу між музичною школою та хокейним майданчиком поблизу стадіону «Колос».

8. Капітальний ремонт водопроводу довжиною 989 м по вул. Переяславська в м. Яготин. Вартість об’єкту 1704,5 тис. грн.

9. Капітальний ремонт об’єктів водопостачання зі встановленням станції автоматичного управління з частотними перетворювачами та заміною насосних агрегатів артезіанських свердловин №13;14;20.

10. Придбання канало-промивної установки високого тиску.

11. Ремонт каналізаційних стоків прибудинкових територій багатоквартирних будинків.

12. Виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення робіт по «Реконструкції  каналізаційної насосної станції № 2 в м. Яготин вул. Шевченка, 121».

13. Виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення робіт по «Реконструкції  каналізаційних очисних споруд в м. Яготин».

14. Облаштування вуличного освітлення, заміна ліхтарів на сучасні енергозберігаючі на 14 вулицях міста та в мікрорайоні «Північний» загальною  протяжністю 7700 м.

15. Придбання спеціальної техніки для комунальних підприємств міської ради.

16. Створення об’єкту природо-заповідного фонду «Ландшафтний парк імені Гетьмана Розумовського».