Яготинський район, Київська область

Об'їзд з метою перевірки освітлення вулиць міста

02 листопада начальник відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради Ю.В. Михайлов спільно з начальником комунального підприємства міської ради «Міськсвітло» В.М. Білашем здійснили об’їзд м. Яготина у вечірній час з метою контролю за роботою комунального господарства.

Під час об’їзду Юрій Васильович провів моніторинг освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, парків, інших об’єктів, за допомогою штучних джерел світла.

За результатами об’їзду начальником відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради Ю.В. Михайловим буде прозвітовано про стан освітлення в місті на нараді міського голови з керівниками комунальних підприємств та працівниками апарату Яготинської міської ради.