Оперативна нарада

Дата: 26.11.2018 11:54

Фото без опису26 листопада відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

На початку наради, перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, начальник комунального підприємства «Комунальник» А.В. Стріха та начальник відділу з питань юридичного забезпечення і земельних відносин апарату Яготинської міської ради О.М. Кудрявський проінформували присутніх по вдосконаленню системи роботи та благоустрою, за результатами ознайомчого візиту до м. Світлогорськ, Республіки Білорусь.

"Під час зустрічі було обговорено систему роботи по благоустрою і вирішення питань життєзабезпечення мешканців Світлогорська, методи роботи комунального підприємства «Светоч», інструменти контролю за дотриманнями правил благоустрою населених пунктів", - зазначив перший заступник міського голови С.О. Овчаренко.

Надалі заслухано звіти керівників комунальних підприємств міста за період роботи з 19.11.2018 по 25.11.2018. Обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень та надано відповідні доручення.