Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 23.04.2018 10:30

Фото без опису23 квітня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради та директор стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та  про виконані роботи за період з 16 по 22 квітня 2018 року.

Зокрема, керівник КП «Комунальник» А. В. Стріха зазначив, що працівниками підприємства проведено видалення аварійно-небезпечних дерев, надавалась  техніка закладам освіти для вивезення гілля та листя з прилеглої території, завершено побілку дерев, щодня проводиться підтримання території міста у належному санітарному стані.

Керівник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш повідомив, що працівниками житлово-експлуатаційної контори виконувалися роботи:

прочистка каналізаційних стоків по вул. Незалежності, 60, 2, 20, 22, Київська, 87, Каштанова Алея, 1;

прочистка ДВК по вул. Каштанова Алея, 7;

ремонту мереж електропостачання по пров. Довженка, 1-а, вул. Мічуріна, 69, Каштанова Алея, 7, Незалежності, 20;

обпилювання аварійно-небезпечних дерев по пров. Довженка, 8;

вивезення гілля, негабаритних відходів та твердих побутових відходів від багатоквартирних житлових будинків.

Керівник КП «Яготинське ВУ ВКГ» М.І. Дзюба зазначив, що працівниками водопровідно-каналізаційного господарства проводились профілактично-ремонтні роботи, роботи по зверненнях громадян та вирішувалися інші питання виробничої діяльності.

Також, Микола Іванович наголосив, що з 23 квітня розпочато промивання систем водопостачання міста. Вся інформація щодо графіку промивання по місту розміщена в засобах масової інформації та офіційному веб-сайті міської ради.

Всі комунальні підприємства продовжують подальшу роботу в штатному режимі.