Шановні мешканці міста Яготин! Яготинська міська рада інформує щодо ремонту доріг в місті Яготин!

Дата: 04.05.2018 11:56

Фото без описуУ зв’язку з численними зверненнями жителів до Яготинської міської ради з приводу відновлення дорожнього покриття вулиць та провулків міста, які перебувають на балансі комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» інформуємо.

Роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття вулиць та провулків в місті Яготині проводяться згідно з планом Програми реформування житлово-комунального господарства та благоустрою міста Яготина на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії Яготинської міської ради від 28.01.2016 № 172-04-VІІ.

У 2016 році проведено капітальний ремонт 4 вулиць: вул. Дарницька, вул. Островського (2 черга), пров. Довженка, вул. Полтавська (щебінь) та поточний ремонт 8 вулиць : вул. Суворова, вул. Черняховського, вул. Ватутіна, вул. Філатова, вул. Котляревського, вул. Кутузова, вул. Патона Євгена,  вул. Поштова.

У 2017 році - капітальний ремонт 7 вулиць : вул. Некрасова, вул. Грушевського (щебінь), вул. Мініна, пров. Говорова, вул. Філатова (2 черга), вул. Заводська, вул. Франка (щебінь) та поточний ремонт 6 вулиць : вул. Садова, вул. Сікорського Ігоря, вул. Дмитрівська, вул. Гирича, вул. Трудових резервів, вул. Кравченка.

В зв’язку з неналежним наповненням бюджету не виконано запланований на 2016 рік ремонт дорожнього покриття вулиці Футбольна, а в 2017 - капітальний ремонт вулиць: Сірка Івана, Гоголя, Гагаріна, Поштова, Грабовського, Кривоноса, Франка Івана, Полтавська та пров. Шмідта.

Планом Програми на 2018 рік передбачено проведення капітального ремонту дорожнього покриття наступних вулиць: пров. Яблуневий, вул. Сікорського Ігоря, вул. Козацька, вул. Старицького, вул. Степова, пров. Футбольний, вул. Мінська.

Роботи по ремонту доріг будуть продовжуватись відповідно до плану Програми з урахуванням наповнення бюджету та беручи до уваги невиконані роботи минулих років.