Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 27.11.2017 11:57

Фото без опису27 листопада відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», «Ритуал», редакції газети «Яготин – місто моє» доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 20 листопада по 26 листопада 2017 року.

Начальник КП «Комунальник» А.В. Стріха зазначив, що підприємством протягом минулого тижня проведено роботи:
- по видаленню аварійно-небезпечних дерев;
- надання техніки підприємствам, установам, організаціям м. Яготина для вивезення опалого листя після проведення прибирання на закріплених територіях.
Андрій Вікторович додав, що окрім зазначених робіт, підрозділ виконує функції щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, зокрема проводиться щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста, включно з територією по вул. Кільцевій (від в'їзду зі сторони траси Київ-Харків до газозаправочної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ») та у «Сорочому Яру».

Начальник СКП «Ритуал» І.М. Смаглій наголосив, що працівниками спеціалізованого підприємства виконувались роботи по благоустрою на кладовищах.

Начальник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш доповів, що за період з 20.11.2017 по 26.11.2017 підприємством виконано:
- капітальний ремонт прибудинкової території по вул. Незалежності, 40;
- ремонт освітлення по провул. Довженка, 8;
- встановлення світлодіодних ліхтарів по вул. Незалежності, 94-а;
- прочистка каналізаційних систем по вул. Шевченка, 243, провул. Говорова, 27, 29;
- стравлювання повітря в системі опалення по вул. Незалежності, 20, Робітнича, 9;
- прибирання та вивезення гілля, опалого листя з прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків.

Начальник КП «Міськсвітло» В.М. Білаш зазначив, що працівниками комунального підприємства здійснювалась робота:
- по встановленню ліхтарних стовпів в мікрорайоні «ПМК»;
- змонтували електролінію по вул. Кільцевій протяжністю 200 м;
- згідно заявок жителів міста.

Головний інженер КП «Яготинське ВУ ВКГ» І.І. Вишнівський поінформував, що працівниками виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства здійснювалась робота:
- по реконструкції КНС по вул. Пирятинській;
- заміна водяних лічильників у абонентів;
- прочистка каналізаційних систем.

Головний редактор КП «Редакція газети «Яготин – місто моє» Я.А. Ревенко наголосила, що продовжується робота по підписці газети на 2018 рік.