Щотижнева оперативна нарада

Дата: 27.05.2019 11:00

Фото без опису27 травня під головуванням першого заступника міського голови Сергія Олександровича Овчаренка відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста про виконані роботи спеціалізованими працівниками за минулий тиждень.

Керівник КП «Комунальник» Андрій Вікторович Стріха зазначив, що працівниками комунального підприємства проводяться поточні роботи по благоустрою міста (обкошення, вивезення твердих побутових відходів) та підготовці території поблизу стадіону «Колос» до дитячого турніру з футболу.

Керівник КП «Яготинська ЖЕК» Олександр Володимирович Білаш проінформував, що працівниками комунального підприємства проведені роботи по зверненнях громадян: 7 по прочистці каналізації, 8 по електропостачанню; продовжено роботи по вул. Ветеранів, 7 (встановлено 8 енергозберігаючих світильників), ремонт водяного стояка по вул. Незалежності, 82, ремонт покрівлі по вул. Робітнича, 9 та інші поточні роботи.

Керівник КП «Яготинське ВУ ВКГ» Микола Іванович Дзюба доповів, що працівниками КП ліквідовано 2 дворові порива по вул. Шевченка та вул. Озерній, проводилися прочищення каналізації (за викликами громадян).

На минулому тижні працівниками КП «Міськсвітло» проведено заміну ліхтарів на світлодіодні у кількості 82 штуки, по вул. Олеся Олександра  проведено монтаж лінії вуличного освітлення протяжністю 250 м. та інші роботи по зверненнях жителів міста.

Надалі, обговорено ряд питань щодо календарного плану роботи міської ради з 27.05.2019 по 01.06.2019 та заслухано пропозиції на поточний робочий тиждень.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.