Розпочато п’ятий традиційний дитячий турнір з футболу

Дата: 01.06.2018 12:02

Фото без опису1 червня в м. Яготин на стадіоні «Колос» розпочався п’ятий традиційний дитячий турнір з футболу, присвячений пам’яті тренера – викладача Яготинської ДЮСШ - Крежевицького Ю.Г.

Участь у заході взяли вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл: ДЮСШ (м. Яготин) – тренер  Панченко Дмитро, ФК «Чайка» (м. Вишгород) – тренер Клименко Віталій, ДЮСШ «Любомир» (смт. Ставище) – тренер Марущак Олег, ФК «Рось» (м. Біла Церква) – тренер Бондар Руслан, ФК «Фаворит» (м. Бориспіль) – тренер Курилко Олександр, ДЮСШ (смт. Згурівка) – тренер Малафій Борис.

Турнір відвідали поважні гості: міський голова Н.М. Дзюба, заступник голови Київської обласної федерації футболу, меценат дитячого турніру Л.Л. П’ята, голова Яготинської районної державної адміністрації В.С. Шмигановський, голова Яготинської райради В.Г. Грицай, голова Яготинської районної федерації футболу О.С.  Форостяний.

П’ятий традиційний дитячий турнір з футболу відкрився з підняття Прапору України під Гімн України, адже турнір крокує впевнено і яскраво вже п’ятий рік поспіль, спонукаючи учнівську молодь до фізичного розвитку, прагнення здорового способу життя, виховання справжніх чоловічих рис характеру та оптимістичного погляду у майбутнє.

До уваги вболівальників розклад ігор турніру.

Група А :

1. ДЮСШ (м. Яготин) – ДЮСШ (смт. Згурівка)

2. ФК «Чайка» (м. Вишгород) – ДЮСШ (смт. Згурівка)

3. ДЮСШ (м. Яготин) – ФК «Чайка» (м. Вишгород)

Група Б :

1. ФК «Фаворит» (м. Бориспіль) - ФК «Рось» (м. Біла Церква)

2. ФК «Рось» (м.Біла Церква) - ДЮСШ «Любомир» (смт.Ставище)

3. ФК «Фаворит» (м.Бориспіль) – ДЮСШ «Любомир» (смт.Ставище)

Сьогодні ми чекаємо від наших юних футболістів – учасників турніру видовищної результативної гри на рідному стадіоні Юрія Григоровича, бо всі вони приїхали до Яготина за перемогою, за головним призом турніру – Кубком Крежевицького.