До уваги жителів міста!

Дата: 15.03.2019 12:04

Яготинська міська рада повідомляє, що з 19 березня 2019 року  розпочинається видача талонів на пільговий проїзд у міському маршрутному автотранспорті загального користування м. Яготина особам, які мають право на безкоштовний проїзд відповідно до законодавства України, та пенсіонерам за віком, які зареєстровані в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Мешканцям м. Яготина, с.Червоне Заріччя та Соколівщина будуть видаватися талони на пільговий проїзд у міському автотранспорті, з розрахунку 24 талони на квартал, які дійсні протягом зазначеного кварталу.

Талони видаватимуться щоденно, окрім вихідних днів, з 09.00 до 13.00, за адресою: м. Яготин, вул. Каштанова Алея, 4 (приміщення комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», І поверх).

За отриманням талонів громадянам, що мають право на безкоштовний проїзд, звертатися особисто.

При собі мати: оригінали паспорта, ідентифікаційного номера, посвідчення, яке надає право на пільгу та їх копії.

Талони дійсні лише за умови пред’явлення водію посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд.