Яготинський район, Київська область

Об'їзд щодо дотримання правил благоустрою

22 лютого працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради було здійснено черговий об'їзд торгівельних закладів щодо дотримання правил благоустрою на території м. Яготин.

Працівники відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради поблизу привокзальних торгових рядів виявили несанкціоновану торгівлю в невстановленому місці. З громадянами, які здійснювали торгівлю, було проведено роз’яснювальну роботу та попереджено про адміністративну відповідальність за недотримання правил торгівлі, в разі повторного їх порушення.

Яготинська міська рада, в черговий раз нагадує, торгівля в невстановлених місцях – ЗАБОРОНЕНА, порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності.