Участь у Загальних Зборах уповноважених представників місцевого самоврядування - членів Асоціації міст України

Дата: 14.11.2017 12:05

Фото без опису14 листопада міський голова Н.М. Дзюба приймає участь у Загальних Зборах уповноважених представників місцевого самоврядування - членів Асоціації міст України.

Близько 300 представників органів місцевого самоврядування-членів Асоціації міст України зібрались в Колонній залі Київської міської ради.

Також серед почесних гостей заходу народні депутати України О.Продан, Д.Андрієвський, Д.Білоцерковець, Ю.Бублик; члени Уряду: Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Г.Зубко, Міністр фінансів О.Данилюк, Міністр освіти і науки Л.Гриневич, Міністр соціальної політики А.Рева, Міністр Кабінету Мніністрів О.Саєнко.

На початку заходу учасники зборів мали можливість взяти участь у інформаційній ярмарці "Ресурси для громади".

Надалі, на учасників Конференції чекає діалог з Парламентом, під час якого планується обговорення з народними депутатами України стан врахування інтересів місцевого самоврядування в проекті Державного бюджету на 2018 рік.

На завершення Загальних Зборів відбудуться обговорення організаційних питань діяльності Асоціації міст України.

Запрошуємо спостерігати за роботою заходу