Щотижнева оперативна нарада

Дата: 08.04.2019 12:07

Фото без опису08 квітня під головуванням виконувача обов’язків міського голови Сергія Олександровича Овчаренка відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста про виконані роботи за березень 2019 року, які будуть розміщені на офіційному сайті міської ради.

Обговорено ряд питань щодо календарного плану роботи міської ради з 08.04.2019 по 14.04.2019 та заслухано пропозиції на поточний робочий тиждень.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.