Участь у робочій нараді стосовно проведення урочистостей на території міста

Дата: 21.06.2018 12:11

Фото без опису20 червня секретар Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук взяла участь у робочій нараді, яка відбулась під головуванням першого заступника голови Яготинської районної державної адміністрації О.І. Рудніцької стосовно проведення урочистостей на території міста.

В День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні відбудеться покладання квітів на меморіальному комплексі Алея Слави, початок о 09.00.

Районні урочистості та святковий концерт до 100-річчя запровадження державної служби в Україні відбудуться 23 червня в Яготинському районному будинку культури, початок о 13.00.

В рамках відзначення Дня молоді відбудеться «Кубок Яготинщини зі стрітболу 3х3» на майданчику поблизу Яготинського НВК № 2 м. Яготин, реєстрація команд о 09.30, початок змагань о 10.00.

Концерт до Дня молоді відбудеться 24 червня на літній сцені поблизу Яготинського районного будинку культури, початок о 18.00.

Урочистості та святковий концерт до Дня Конституції України відбудуться 27 червня в Яготинському районному будинку культури, початок о 13.00.

Святковий концерт з нагоди Дня Конституції України відбудеться 28 червня на літній сцені поблизу Яготинського районного будинку культури, початок о 18.00.