Отримані в результаті децентралізації інструменти та ресурси громади мають використати для розвитку місцевої економіки, - виконавчий директор АМУ О.Слобожан

Дата: 12.02.2018 12:15

Фото без описуСьогодні в Будинку Уряду Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко та  Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан провели спільну прес-конференцію для представників регіональних медіа.

Регіональні журналісти дізналися про пріоритети Уряду на 2018 рік та головні завдання реформи з децентралізації та діяльність АМУ у цьому напрямі. О.Слобожан,  зокрема, визначив два головних виклики  -  про необхідність прийняття законопроектів, що сприятимуть активізації формування ОТГ (законопроект про приєднання громад до міст обласного значення) та передачу ОТГ  у комунальні власність земель за межами населених пунктів.

За інформацією Асоціації міст України