АМУ запрошує школи України долучитись до проекту Zero Waste School

Дата: 14.03.2018 12:15
Кількість переглядів: 527

Фото без описуФонд Кличко разом з Coca-Cola Foundation та компанією Coca-Cola підтримують глобальну мету “Світ без відходів” (World without Waste). Тому вони започатковують проект Zero Waste School, який навчить школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і в світі. Проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади.

Програма складається з кількох етапів:

- під час тренінгу Active Citizens команди навчаться взаємодіяти всередині місцевих громад, вести перемовини та домовлятися, опанують шляхи вирішення складних ситуацій та методи комунікацій;

- пройдуть практичний семінар із управління проектами, складуть план реалізації власного проекту, навчаться прогнозувати ризики, комунікувати зі стейкхолдерами та ЗМІ; 

- дізнаються, як залучати фінансування для розвитку громад;

- познайомляться з відомими громадськими активістами, які розкажуть, як долати перешкоди, що траплятимуться на шляху. Також на них чекатимуть зустрічі з лідерами думок зі сфери екології, які поділяться професійним досвідом.

Після завершення першої частини проекту учасники проведуть дводенний тренінг для школярів, батьків та шкільного персоналу, де навчать їх бути активними громадянами, правильно сортувати сміття (метал, папір та пластик), а також як на цьому заробляти кошти на потреби їхньої школи та громади.

Асоціація міст України запрошує школи, в яких освіту здобувають більше 200 учнів, долучитись до проекту Zero Waste School, оскільки цей він є корисним як для окремого закладу освіти, так і для всієї громади.

Реєстрація триває до 18 березня 2018 року.

За інформації Асоціації міст України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора