Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв "Скіфи ІІ"

Дата: 31.10.2017 12:15

ВІДПОЧИНОК У ДРЕВНЬОМУ КИЄВІ

Дати:  4 листопада 2017 р. - 5 листопада 2017 р.
Години роботи Парку: 10:00 - 20:00

Місце: Древній Київ у Князівстві "Київська Русь"  |  Місто: Копачів, Україна

4 та 5 листопада у «Парку Київська Русь» відбудеться фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи».

У давні часи вершник і кінь повинні були перебувати в тісному союзі, щоб вистояти у бою чи здобути трофей на полюванні. Продовжуючи прадавні традиції, сучасні віртуози кінних бойових мистецтв покажуть у Древньому Києві свої вміння.

scythian hourse

scythians hourse

Ключовою подією фестивалю стануть змагання кінних лучників. Вони пройдуть за цікавою схемою, коли в кожному наступному турі завдання ускладнюється. У першому заїзді вершникові треба буде поцілити в одну мішень, в наступному – в дві, і так аж до чотирьох. Змагання кінних лучників проходитимуть у денному й нічному форматі.

bowman scythian

bowman red scythian

Глядачі побачать перегони на бойових колісницях, презентацію костюмів лучників різних епох і народів, а також кінних бойових обладунків. Гості Парку і самі зможуть відчути себе у ролі древніх кінних воїнів, для цього будуть проведені відкриті майстер-класи із кінних бойових мистецтв.

Виступатимуть учасники фестивалю на скакунах з Княжої конюшні Древнього Києва, у якій утримується близько 20 різних історичних порід коней.

rider scythian

hourseman scythian

Окрім подій кінної бойової тематики, що триватимуть на ристалищі Древнього Києва протягом двох днів на гостей фестивалю чекають веселі розваги: спортивні конкурси, слов’янські ігри, вікторини. Можна буде покататися на конях, попрактикуватися у влучності в історичному тирі, придбати оригінальний сувенір на вулиці майстрів та інше.

Співорганізатором турніру з верхової стрільби з лука виступає Всеукраїнська федерація верхової стрільби з лука.

Почуття адреналіну гостям забезпечить захоплюючий канатний спуск «Політайло», на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером.

politaylo leto

politaylo point

До послуг гостей «Парку Київська Русь» також:
  • Княжа конюшня, де можна покататися на коні;
  • Середньовічний тир, де можна постріляти з лука чи покидати в мішень ножі;
  • Монетний двір, де можна відкарбувати монету "на щастя";
  • Експозиція кораблебудування, де можна побачити єдину в світі реконструкцію лодії Київської Русі (яка до того ж брала участь у науковій експедиції);
  • Катівня, де можна пофотографуватись у борговій ямі чи біля кайданів;
  • Смарагдове озеро для відпочинку;
  • Магазин сувенірів, подарунків та амулетів Київської Русі.

Інформація офіційного-веб-сайту Древній Київ в Князівстві "Київська Русь"