Участь у практикуму з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування

Дата: 22.02.2018 12:17
Кількість переглядів: 533

Фото без опису22 лютого начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради О.М. Кудрявський бере участь у практикумі із галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування, які працюють у сфері земельних ресурсів та комунального майна, який розпочався у Верховній Раді України.

Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

У навчанні беруть участь понад тридцять  представників громад-членів Асоціації міст України з різних регіонів.

Захід відкрив та звернувся до учасників практикуму заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко та експерт з розроблення законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування АМУ Людмила Даменцова.

Програмою практикуму передбачено виступи представників Інституту законодавства Верховної Ради України, Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, Держгеокадастру, Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України.

Представники органів місцевого самоврядування у ході практикуму знайомляться з принципами законотворчої роботи та законодавчого процесу, правилами оформлення проектів законів та вимогами законодавчої техніки, основами нормотворчості місцевого самоврядування. Фахові консультації з цих питань надали працівники Головних юридичного управління Апарату Верховної Ради України, Інституту законодавства парламенту.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора