Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 20.10.2017 12:19

25 жовтня 2017 року о 16.00 відбудеться засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради в залі Яготинської міської ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

На розгляд засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради винесено питання:

1. Про готовність комунального господарства міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Яготинській міській раді за 9 місяців 2017 року.

3. Про присвоєння поштової адреси частині житлового будинку по вулиці Клубна, 30 в м. Яготин, яка належить громадянці Пономаренко В.Ф.

4. Про присвоєння поштової адреси частині житлового будинку по вулиці Клубна, 24 в м. Яготин, яка належить громадянину Кагамлику О.Ю.

5. Про надання дозволу громадянам на виготовлення проектної документації на підключення до міських водопровідних мереж житлових будинків в м. Яготин.

6. Про надання матеріальної допомоги громадянам міста Яготина.

7. Різне.