ПОЇЗДКА ДЕЛЕГАЦІЇ  М.ЯГОТИНА  ДО  КЕЛЕРАШСЬКОГО РАЙОНУ РЕСПУБЛІКИ  МОЛДОВА

Дата: 01.08.2017 12:20

Фото без описуВже саме сьогодні, делегація   м.Яготина за участю   школярів  Яготинського НВК «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 та № 2» у супроводі працівників Яготинської міської ради прибула на відпочинок до оздоровчого табору  на території Келерашського району Республіки Молдова.

З метою проведення освітньої, культурно-виховної та фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми під час канікул, щорічно  на запрошення керівництва  Келерашського району та  міста Келераш Республіки Молдова  відповідно до договору між містами-побратимами Келераш та Яготин  для встановлення і розвитку прямих зв'язків між освітніми установами, співробітництво між молоддю та молодіжними організаціями проводиться відпочинок та оздоровлення дітей  міст-побратимів. В цьому році, школярі м.Яготина проведуть свій відпочинок у дитячому таборі на території Келерашського району Республіки Молдова  з 01-11.08.2017 року. Тож бажаємо Вам гарного відпочинку та нових вражень.