Щотижнева оперативна нарада

Дата: 18.02.2019 12:25

Фото без опису18 лютого під головуванням міського голови Н.М. Дзюби відбулась щотижнева оперативна нарада за участі керівників комунальних підприємств та начальників відділів апарату міської ради.

В рамках наради присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств міста за період з 11.02.2019 по 17.02.2019 року.

Обговорено ряд питань щодо планів роботи та пропозицій на поточний робочий тиждень.

Також міський голова інформувала про прийняту участь у розширеній нараді при голові Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановському.

Зокрема, Наталія Миколаївна підняла питання про виконання програм та підготовку проектів рішень до позачергової 46 сесії 26 лютого 2019 року.

По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.