Пошук

Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 12.06.2017 12:26
Кількість переглядів: 587

Фото без описуПовідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території в м. Яготині по вул. Поштова

Містобудівна документація «Детальний план території з метою відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Яготин, орієнтовною площею 11.0 га для продажу на земельних торгах (аукціонах) для розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, в місті Яготині по вул. Поштова».

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Яготин, орієнтоною площею 11 га, для її продажу на земельних торгах (аукціонах).

Ділянка розташована в місті Яготині по вул. Поштова, в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Замовником даного детального плану виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.  

Розробником детального плану є Архітектор Харчов Микола Олексійович (Кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих виконавців робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єкта архітектури від 13.05.2016 серія АА № 002928).

З детальним планом можна ознайомитись в термін з 16.06.2017 р. по 17.07.2017 р в Яготинській міській раді (м. Яготин, вул. Незалежності, 67 кабінет № 14 у відділі з питань юридичного забезпечення та земельних відносин ) на сайті Яготинської міської ради.

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та зауважень є перший заступник Яготинського міського голови Овчаренко Сергій Олександрович.

Термін подання пропозицій та зауважень з 16.06.2017 р. по 17.07.2016р.

 
Виконувач обовязків
міського голови                                                         С.О.Овчаренко                            

 

12.06.2017

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА, ДОДАТКИ, ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора