ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА ГОРГАНА ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2017 12:27
Кількість переглядів: 596

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Фото без описуСьогодні, 14 грудня, ми вшановуємо ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ми завжди пам’ятатимемо подвиг тих, хто став на шляху ядерної загрози, – пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, будівельників.

Чорнобиль для нас – це постійний біль та випробування. Сьогодні залишається багато актуальних проблем соціального, екологічного, медичного та економічного характеру, які потребують особливої уваги і турботи нашої держави. Саме люди, їхня доля, життя і здоров’я були, є і завжди будуть об’єктом посиленої  уваги з боку влади.

Низько вклоняюсь усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС Київської області, які працювали в 30-кілометровій зоні аби якомога швидше ліквідувати наслідки трагедії. Ви зупинили стихію некерованої ядерної реакції ціною власного життя і здоров’я. Наш святий обов’язок, зробити  все можливе, щоб запобігти  подібним  катастрофам. Ми в неоціненному боргу перед героями Чорнобиля, тому виконуємо максимальний комплекс заходів для  забезпечення належного рівня медичної та соціальної реабілітації, гідну пенсію та достойні умови життя.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла і мирного неба над нашою Батьківщиною.

З повагою

Голова Київської облдержадміністрації                Олександр Горган

З офіційного веб-сайту Київської обласної державної адміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора