Звіт КП "Комунальник" про виконані роботи у грудні 2018 року

Дата: 15.01.2019 12:31

Фото без описуКомунальне підприємство Яготинської міської ради «Комунальник» інформує про виконані роботи за грудень 2018 року.

1. Неодноразове проведення розчистки снігових заметів та проведення протиожеледних заходів по міських комунальних вулицях та тротуарах, зупинках громадського транспорту.

2. Проведено роботи по виконанню плану заходів щодо святкування Нового року та Різдва  (прибирання та розчистка снігу на зупинках громадського транспорту, Центральній площі, прикрашання ялинок).

3. 13 грудня 2018 року через автоматизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу – https://prozorro.gov.ua/ було опубліковано оголошення № UA-2018-12-13-000962-а про проведення переговорної процедури на закупівлю: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи.

Окрім зазначених робіт, підрозділ виконує функції щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, зокрема проводить щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста, включно з територією по вул. Кільцевій (від в'їзду зі сторони траси Київ-Харків до газозаправочної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ»).