Засідання двадцять другої сесії Яготинської міської ради VII скликання

Дата: 02.08.2017 12:35

Фото без опису10 серпня 2017 року об 11.00 відбудеться двадцять перша сесія Яготинської міської ради сьомого скликання в залі Яготинської міської ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

На розгляд сесії міської ради винесено питання:

1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м.Яготин за перше півріччя 2017 року.

2.Про внесення змін до Програми Яготинської міської ради з відзначення державних, професійних та міських свят, ювілейних дат, заохочення колективів, окремих громадян, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням Яготинської міської ради від 28.01.2016 № 168-04-VІІ «Про затвердження Програми Яготинської міської ради з відзначення державних, професійних та міських свят, ювілейних дат, заохочення колективів, окремих громадян, здійснення представницьких та інших заходів на 2016- 2017 роки».

3. Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку в м. Яготині Яготинським відділенням Переяслав-Хмельницького відділку поліції ГУ НП в Київській області.

4.Про присвоєння звання „Почесний громадянин міста Яготина ”.

5.Про затвердження символіки територіальної громади міста Яготин Київської області.

6. Земельні питання.

7. Різне.?