Пошук

Міста, дружні до дитини – кращі практики та ідеї

Дата: 08.05.2018 12:37
Кількість переглядів: 438

АМУ представляє нове видання – збірка практик та ідей "Міста, дружні до дитини", підготовлена за підсумками Всеукраїнського конкурсу «Міста, дружні до дитини» в рамках Проекту ПУЛЬС.

У цьому виданні ми публікуємо опис проектів, які перемогли у Конкурсі, а також тих, що рекомендовані Конкурсною комісією для впровадження. Ця збірка покликана допомогти українським містам, селищам, селам, а також об’єднаним громадам у справі створення комфортного та сприятливого середовища для життя, навчання, відпочинку, розвитку, творчості дітей і молоді.

«Дружнє до дитини місто – це не лише ігрові майданчики та чисті двори, це – зручне для життя дітей середовище, створене з врахуванням їх потреб та бажань. Сьогодні, коли завдяки децентралізації та секторальним реформам місцеве самоврядування отримує більші ресурси та повноваження, громади мають можливість приділити належну увагу потребам підростаючого покоління. Переконаний, що українські громади успішно реалізовуватимуть ініціативи та проекти у цій сфері, адже саме нинішній молоді і дітям належить жити у реформованій оновленій країні», - Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан

  щоб завантажити, натисніть на картинку

Нагадуємо, АМУ в рамках Проекту ПУЛЬС проводить 10-11 травня у Києві Всеукраїнський семінар-тренінг «Формування моделі громади, дружньої до дитини»  для переможці та призерів Всеукраїнського конкурсу «Міста, дружні до дитини».

За інформацією Асоціації міст України

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора