До уваги суб'єктів передвиборчого процесу!

Дата: 19.11.2018 12:39
Кількість переглядів: 588

Фото без описуДоводимо до Вашого відома, що виконавчим комітетом Яготинської міської ради було затверджено Порядок розміщення інформаційних наметів на території Яготинської міської ради та визначені місця для розміщення інформаційних наметів на території Яготинської міської ради.

 

Порядок розміщення інформаційних наметів на території Яготинської міської ради

Цей Порядок розроблено з метою забезпечення конституційних прав громадян на вільне збирання, зберігання, використання, поширення інформації, та їх виборчих прав у відповідності до Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про вибори Депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», «Про благоустрій населених пунктів».

1. Розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів і т. ін.) для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних, рекламних заходів на території міста (окрім підприємницької діяльності) здійснюється у відповідності до цього Порядку та в спеціально встановлених для цього місцях.

Для розміщення інформаційного намету ініціатор, не пізніш ніж за п’ять днів, подає до виконавчого комітету міської ради заяву-повідомлення в якій зазначається:

- інформація про ініціатора розміщення інформаційного намету (назва політичної партії, блоку, громадської організації, ГПБ фізичної особи, засоби зв’язку );

- місце розміщення інформаційного намету;

- мета розміщення інформаційного намету;

- термін розміщення інформаційного намету;

- відповідальний за діяльність інформаційного намету.

З метою забезпечення благоустрою території місць розміщення інформаційних наметів та прилеглої території власник інформаційного намету зобов'язаний підтримувати в належному санітарному стані місце розміщення інформаційного намету, для чого встановити урну для сміття та прибирати прилеглу територію в радіусі 2 метрів.

Інформаційні намети встановлюються таким чином, щоб не пошкодити тротуарну плитку, асфальтове покриття чи інші елементи благоустрою.

За порушення цього Порядку (незабезпечення належного санітарного стану, засміченість території, пошкодження тротуарної плитки, асфальтового покриття чи інших елементів благоустрою) ініціатор (власник) встановлення намету притягується до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою у порядку, передбаченому статтею 152 КУпАП.

 

Визначені місця для розміщення інформаційних наметів на території Яготинської міської ради

1. м. Яготин, вул. Каштанова Алея, 4 (поблизу приміщення Яготинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства);

2. м. Яготин, вул. Незалежності (поблизу автобусної зупинки «Центральний майдан» в обох напрямках руху маршрутних автобусів);

3. м. Яготин, вул. Переяславська, 16 (поблизу магазину «Господар»);

4. м. Яготин, вул. Київська, 6-б (поблизу магазину «Прод/промтовари»);

5. м. Яготин, вул. Сільгосптехніки, З (поблизу магазину Гарячий хліб);

6. м. Яготин, вул. Мічуріна (поблизу автобусної зупинки, навпроти ДНЗ «Волошка»).

7. м. Яготин, вул. Вокзальна, 11 (поблизу залізничного вокзалу та автобусної станції».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора