Щоб реформи були незворотними, у Конституції потрібно закріпити нову систему місцевого самоврядування, - Олександр Слобожан на Radio Hayat

Дата: 08.05.2018 12:40

Фото без опису7 травня Виконавчий директор АМУ О.Слобожан взяв участь у прямому ефірі програми «Експертиза дня» на Radio Hayat.

У бесіді з ведучим він розповів про децентралізацію та загрози реформам, об’єднання громад навколо міст обласного значення та агломерації, роль АМУ у реформуванні та розвитку місцевого самоврядування, використання коштів Державних фондів на розвиток громад, енергоменеджмент та ЕСКОмеханізми, фінансування освіти і медицини, різноманітні аспекти розвитку громад та можливості, отримані в результаті децентралізації повноважень і ресурсів.

За інформацією Асоціації міст України