З Дружнім візитом до м. Яготина завітала делегація з Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади

Дата: 22.09.2017 12:40

Фото без опису21 вересня з ознайомчим візитом до м. Яготина завітала делегація з Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади на чолі з міським головою Веліною Владиславівною Заяць.

Гості з Хмельницької області відвідали стадіон «Колос», центр міста, Калинову Алею, дитячі площадки, Алею Слави. З оглядовою екскурсією побували на Вокзалі, де побачили облаштовані торгові ряди.

Зацікавило делегатів вуличне освітлення із застосуванням енергозберігальних технологій.

У ході візиту вони пройшлись центральними вулицями нашого міста, висловлюючи своє захоплення благоустроєм, цікавими ідеями щодо ландшафтного дизайну та озеленення міста.

Досвід роботи та успіхи яготинських колег справили враження на всю делегацію з Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади.