Вітаємо з Міжнародним днем секретаря!

Дата: 24.04.2019 09:11

Фото без описуКожний ранок на роботі починається з привітного погляду секретаря, який зустрічає відвідувачів, відповідає на дзвінки, оформляє документи. І немає ніякої таємниці в тому, що секретар – це одна з тих професій, яка користується попитом в усьому світі. Одна з відомих акторок в свій час промовила: «Офіс може працювати без керівника, але ніколи – без секретаря!».

Дякуємо вам за ввічливість, відповідальність, безвідмовність і готовність завжди допомогти.

Прийміть щирі вітання з професійним святом і домагайтеся блискучих результатів, і в діяльності, і в житті. Нехай ваш ранок починається з натхнення, кожен день несе з собою удачу і світлу радість.

Дозвольте від усієї душі сказати щире "спасибі" за вашу нелегку секретарську працю! Нехай ваша відповідальність буде винагороджена удачею, уважність - успіхом, готовність невпинно трудитися - кар'єрним злетом, відданість підприємству і керівнику - матеріальним благополуччям, а прекрасні особисті якості - любов'ю і щастям.