Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 20.08.2018 12:42

Фото без опису20 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під керівництвом виконувача обов'язків міського голови С.О. Овчаренка з  керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату Яготинської міської ради.

В нараді також взяли участь: секретар міської ради Т.І. Рубанчук, заступник міського голови О.І. Федина, керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький.

На початку наради було заслухано звіти керівників комунальних підприємств міста за період роботи з 13.08.2018 по 19.08.2018.

Виконувач обов'язків міського голови С.О. Овчаренко проінформував присутніх про розгляд питання щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Яготинському районі, яке було обговорено сьогодні на оперативній нараді в Яготинській РДА під головуванням В.С. Шмигановського.

Сергій Олександрович додав, що 23 серпня 2018 року о 09.00 біля приміщення Яготинської районної державної адміністрації відбудеться підняття жовто-блакитного прапора з нагоди Дня Державного Прапора України; 24 серпня 2018 року о 16.00 на відкритій сцені біля Яготинського районного будинку культури відбудуться святкові заходи з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України.