Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 11.06.2018 12:42

Фото без опису11 червня відбулась щотижнева оперативна нарада під керівництвом міського голови Н.М. Дзюби з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату Яготинської міської ради.

В нараді також взяли участь: секретар міської ради Т.І. Рубанчук, перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький.

Міський голова Н.М. Дзюба заслухала звіти керівників комунальних підприємств міста за період роботи з 04.06.2018 по 10.06.2018 та перевірила стан виконання доручень.

В ході наради було підведено підсумки та надані доручення відповідальним виконавцям з актуальних питань життєзабезпечення населення міста, а також ознайомлено з планом роботи на поточний тиждень з 11.06.2018 по 17.06.2018.