Запрошуємо до співпраці

Дата: 21.05.2018 12:45

Законом України «Про благоустрій населених пунктів» передбачено, що в сфері благоустрою існує державний, самоврядний та громадський контроль. Щодо останнього, то в Правилах благоустрою та утримання територій у м. Яготині передбачено посаду: громадський інспектор з благоустрою населених пунктів.

Громадські інспектори з благоустрою населених пунктів:

1) беруть участь у проведенні спільно з працівниками органів державного контролю рейдів та перевірок додержання підприємствами, установами, організаціями та громадянами законодавства у сфері благоустрою населених пунктів;

2) проводять перевірки і складають протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів і подають їх органам державного контролю у цій сфері та правоохоронним органам для притягнення винних до відповідальності;

3) надають допомогу органам державного контролю у сфері благоустрою населених пунктів у діяльності щодо запобігання порушенням законодавства про благоустрій населених пунктів;

4) здійснюють інші повноваження відповідно до закону.

Виконавчий комітет Яготинської міської ради звертається до ініціативних і активних громадян з пропозицією представляти свої кандидатури на посаду ГРОМАДСЬКОГО ІНСПЕКТОРА БЛАГОУСТРОЮ для здійснення громадського контролю у сфері благоустрою в м. Яготині.

То ж давайте згадаємо про обов’язок кожного дбати про чистоту та порядок у нашому місті.

Шановні яготинці, нагадуємо, шо за отриманням інформації звертатися до відповідального працівника міської ради - Павленко Валентини Миколаївни (контактний номер телефону: 5-44-44). Громадянам, які мають бажання отримати посвідчення громадського інспектора з благоустрою, при собі мати фото 3х4 для оформлення відповідного посвідчення.