Участь у засіданні колегії

Дата: 18.05.2017 12:47

Фото без опису18 травня перший заступник міського голови С.О. Овчаренко взяв участь у засіданні колегії Яготинської районної державної адміністрації.

Під час колегії було розглянуто:

1. Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за І квартал 2017 року.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

3. Підведення підсумків двомісячника благоустрою 2017 року в Яготинському  районі.

4. Про стан  організації громадських та інших робіт тимчасового характеру та їх фінансування.

5. Про організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

6. Про  хід  виконання  районної  Програми профілактик ВІЛ-інфекції,    лікування, догляду та підтримки ВІЛ інфікованих і хворих на СНІД.

7. Про роботу виконавчих комітетів Богданівської, Черняхівської сільських рад щодо виконання ними делегованих повноважень.