З Днем працівника торгівлі!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05408823/eb7e043a4041a9ae3fa9b85b2220a464.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05408823/d484d69cdbba734f15326616a225bba4.jpg)
Шановні працівники та ветерани сфери торгівлі Яготинщини!
Прийміть найщиріші вітання зі святом, адже сьогодні ми святкуємо день працівника торгівлі!
Наше повсякденне життя, з його турботами і потребами, неможливо уявити без сфери торгівлі і її працівники є представниками тієї важливої професії, яка покликана щоденно насичувати споживчий ринок високоякісними товарами та задовольняти вимоги яготинців.
Сьогодні, торгівля є найважливішою галуззю, яка розвиває не лише відносини між людьми, а й містами, регіонами і цілими державами. Тому від кваліфікації працівників, які здійснюють торгівельні операції залежить дуже багато: і настрій покупців, їх задоволення від придбаного товару та багато іншого.
Щиро бажаю всім працівникам торгівлі здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, родинного тепла і любові, привітних покупців, економічної стабільності та процвітання, а головне мирного неба над головою! Хай людська повага й пошана щодня супроводжують вас у професійній діяльності.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/05408823/b41acfe2e21c2590864d12869f04ec95.jpg)