Інформація Конкурсної комісії

Дата: 16.05.2017 12:50

Фото без описуІнформація Конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Яготин

15.05.2017

Відповідно до протоколу № 1 від 11.05.2017 року Конкурсною комісією з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежності оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Яготин, визначено переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення рецензування звіту про оцінку майна: нежитлове приміщення за адресою: Київська обл., м. Яготин, вул. Незалежності, 82-а, визначено фізична особа-підприємець Нехорошева Тетяна Петрівна, яка зареєстрована за адресою: 07700, Київська обл., м. Яготин, вул. Винниченка, буд. 19, кв. 5.

Голова комісії        С. О. Овчаренко