Об'їзд торгових рядів, що розташовані поблизу Привокзальної площі в м. Яготині

Дата: 05.05.2017 12:52
Кількість переглядів: 512

Фото без описуСьогодні працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради, дільничним інспектором Яготинського відділу поліції НП України в Київській області було здійснено об'їзд торгових рядів, що розташовані поблизу Привокзальної площі в м. Яготині. 

Працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради, дільничним інспектором Яготинського відділу поліції НП України в Київській області під час об'їзду було проведено профілактичну бесіду та попереджено про здійснення рейдів працівниками Яготинського ВП, які під час виявлення правопорушень будуть складати протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності. 

Фото без описуТож, сьогодні дільничним інспектором Яготинського відділу поліції НП України в Київській області під час об'їзду було складено адміністративний протокол та вилучено товар, реалізація якого здійснювалась у невстановленому місці.

Фото без описуНАГАДУЄМО здійснення несанкціонованої торгівлі поряд металевого паркану, в переході між Вокзалом та торговими рядами з 01 травня – ЗАБОРОНЕНО!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора